Hotel Gołębiewski w Karpaczu


Hotel Gołębiewski w Karpaczu. Kontrakt obejmował wykonanie wykopu o kubaturze ponad 250.000m3 pod budynek hotelu z częścią basenową i zapleczem technicznym. Otoczenie w postaci przedwojennej zabudowy w odległościach pomiędzy 35-130m oraz uwarunkowania geologiczne w postaci granitu karkonoskiego z licznymi ciekami wodnymi oraz sezonem zimowym sprawiły, że był to jeden z najtrudniejszych kontraktów realizowanych w Polsce. Utrudnieniem pozostawał też fakt, że prace strzałowe były wykonywane w trakcie prowadzenia budowy również na etapie wykończeń wnętrz płytami GK, glazurą czy spektakularnymi wykładzinami kamiennymi w obrębie holu głównego.
Szczególnie cieszy nas doprowadzenie kontraktu do finalnego sukcesu ze względu na fakt, że Inwestor zdecydował się powierzyć nam zadanie po krótkiej działalności innej firmy, która nie podołała zleceniu. W trakcie tego kontraktu prowadzono jeszcze prace na kontraktach w Nowej Rudzie i Wałbrzychu. Epizodem wartym wzmianki było wykonanie prac strzałowych na potrzeby budowy infrastruktury sztucznego naśnieżania na stoku narciarskim w Świeradowie Zdroju w tym czasie.


Masz pytania? Zadzwoń!

DANE KONTAKTOWE wyłącznie na potrzeby przygotowania i realizacji kontRaktów zgodnych z ofertą E-BLAST.
Każde inne zastosowanie zabronione. Tym samym nie wyrażamy zgody na przesyłanie niezamówionych materiałów reklamowych i ofert.

+48 601 82 08 08
LUB NAPISZ
fax +48 71 707 24 53
Oddział Katowice tel. +48 32 739 01 85

PARTNER STRATEGICZNY