Budowa drogi ekspresowej S7 Zakopianka na odcinku Lubień - Naprawa


Pierwsze, inauguracyjne strzelanie w ramach budowy Zakopianki już za nami. Uzyskany urobek, który został przesiany bez potrzeby wtórnego kruszenia mechanicznego potwierdził naszą wiedzę i możliwości. Prace zostały wykonane z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa, bez żadnego rozrzutu odłamków, prawie bezgłośnie i z wynikami oddziaływania parasejsmicznego na okoliczne budynki na poziomie 1/2 dopuszczalnego oddziaływania dla obiektów bezcennych. 

INFORMACJA W SPRAWIE  USZKODZEŃ BUDYNKÓW MIESZKALNYCH.
W odpowiedzi na wiele zapytań i pogłosek informuję, że nasza firma (w tym i nasz Partner) nie miała absolutnie żadnego związku ze szkodami w budynkach mieszkalnych powstałymi w wyniku prowadzonych prac strzałowych przez konkurencyjną firmę z Jeleniej Góry wspomaganą przez osoby i dostawcę środków strzałowych z którymi nie mamy żadnego związku. Tym samym dementujemy informacje jakoby nasza firma miała wykonać prace w sposób nierzetelny i zagrażający otoczeniu oraz wyrażamy nasz niepokój związany z prowadzeniem prac z użyciem MW przez znane nam osoby, które nie mają doświadczenia i elementarnej wiedzy w tym zakresie, a jedynie posiadają wiedzę wojskową lub górniczą której stosowanie w pracach cywilnych w otoczeniu budynków prowadzi do zaistniałych niestety groźnych sytuacji. 

#1
Wykop po wybraniu urobku w rejonie prac

Masz pytania? Zadzwoń!

DANE KONTAKTOWE wyłącznie na potrzeby przygotowania i realizacji kontRaktów zgodnych z ofertą E-BLAST.
Każde inne zastosowanie zabronione. Tym samym nie wyrażamy zgody na przesyłanie niezamówionych materiałów reklamowych i ofert.

+48 601 82 08 08
LUB NAPISZ
fax +48 71 707 24 53
Oddział Katowice tel. +48 32 739 01 85

PARTNER STRATEGICZNY