"Nie samym chlebem człowiek żyje" - czyli nasze działania poza placem budów.


W zakresie swojej działalności staramy się w miarę możliwości poświęcać również uwagę i wspierać Osoby, które podobnie jak my wybiegają poza standardowe rozwiązania. Poszukiwanie wciąż nowych rozwiązań jako podstawa naszego działania to niezaspokojona cecha, która jest możliwa i obecna we wszystkich aspektach życia.
Wydaje się, że w pracach z użyciem materiałów wybuchowych nie ma miejsca na improwizację. Nic bardziej mylnego. Praca w ośrodku jakim jest skała zawsze niejednorodna wymusza zdolność permanentnego poszukiwania idealnego rozwiązania i analizy sytuacji.
Być może dlatego to właśnie trójbój siłowy stał się dla nas kompatybilną dyscypliną w której sztywne zasady i ogromna energia mieszają się z indywidualnym poszukiwaniem i własnym stylem.

Zapraszam na relację z zawodów. https://www.facebook.com/szymokoks/?hc_ref=ARSxb5UaKzU88OVNP2FU7ZA9paqo2jC-Na3R1mJ5KXCxXZJbYqAy--_pH...

Podium

Masz pytania? Zadzwoń!

DANE KONTAKTOWE wyłącznie na potrzeby przygotowania i realizacji kontRaktów zgodnych z ofertą E-BLAST.
Każde inne zastosowanie zabronione. Tym samym nie wyrażamy zgody na przesyłanie niezamówionych materiałów reklamowych i ofert.

+48 601 82 08 08
LUB NAPISZ
fax +48 71 707 24 53
Oddział Katowice tel. +48 32 739 01 85

PARTNER STRATEGICZNY